Вокальний відділ

Чистотою строю, чудовим ансамблем, виконавською культурою відрізнялись хорові та вокальні колективи, яким керували викладачі нашої школи. Неодноразово ці колективи займали почесні місця на оглядах, конкурсах та фестивалях.
 Керівниками хорів (молодших, середніх, старших класів та хору хлопчиків) у свій час були: Хайкін Л.М., Жиромський М.К., Адамович О.Д., Настащук Г.С., Жиромська М.П., Козлюк О.Я., Москаленко І.С., Прихода Я.С., Віслобоков Ю.С., Доманська О.Л.
Микола Костянтинович Жиромський прививав дітям любов до музики, а особливо любив працювати з хорами. Це під його керуванням хор медиків став академічною хоровою капелою, а в 1970 році захистився на звання Народної хорової капели, рівної якій не було в області. Хор музичної школи, яким керував Микола Костянтинович також неодноразово нагороджувався дипломами та грамотами.
Хор старших класів, керівник Жиромський М.К.

Дитячі хорові колективи та вокальні групи, якими керувала Марія Полікарпівна Жиромська, постійно приймали участь у звітних концертах школи та міста, конкурсах і фестивалях,  на яких здобували призові місця.
Хор молодших класів, керівник Жиромська М.П.
Хор старших класів, керівник Адамович О.Д.

1 вересня 2006 року у школі був створений клас сольного співу, а з 1 вересня 2007 року -  вокальний відділ школи. На час створення на відділі працювало 4 викладачі: Козлюк О.Я., Вавринюк Н.П., Денисюк Г.М., Огороднічук Н.П. Також на відділі працював Дидич О.І.
Завідувачем відділу з 2007 по 2011рр. була Козлюк О.Я., зараз заввідділом є Огороднічук Н.П. 
На даний час на вокальному відділі працює 6 викладачів: Огороднічук Н.П., Дуда Н.В., Козлюк О.Я., Вавринюк Н.П., Денисюк Г.М., Федорова І.Ф.

На відділі навчається 22 учні. Викладачі є керівниками, а учні учасниками хорів та вокальних ансамблів школи. На вокальному відділі діють хори: молодших класів та  середніх класів – керівник Федорова І.Ф.,старших класів – керівник Дуда Н.В., хор хлопчиків – керівник Денисюк Г.М.
                                Хор старших класів, керівник  Дуда Н.В.
Хор середніх класів, керівник Козлюк О.Я.
Хор молодших класів, керівник Федорова І.Ф.
Хор хлопчиків, керівник Денисюк Г.М.

 Ансамбль «Народні співанки», який  неодноразово брав участь в обласному конкурсі «Волинська веселка», створений 1 вересня 2002 року, керівником спочатку була Вавринюк Н.П., на даний час керівником є Дуда Н.В.
Ансамбль «Народні співанки», керівник Дуда Н.В.

Учні та викладачі приймають участь у міських, районних та звітних концертах школи. Також проводять в стінах рідної школи тематичні  концерти.
 Вокальний дует у складі Огороднічук Н.П. та Дидича О.І.
Учасники «Вечору романсу»

  Учні вокального відділу неодноразово брали участь  у Міжнародному фестивалі «Володимир», у міському пісенному конкурсі «Юні голоси», а також у обласному конкурсі  солістів-вокалістів ім. В.Бобицького.
Учні класу Вавринюк Н.П. та Денисюк Г.М., учасники міського пісенного конкурсу «Юні голоси»
Учні класу Огороднічук Н.П., учасники конкурсу «Юні голоси»

У 2011 році у  фіналі цього ж міського пісенного конкурсу «Юні голоси» Огороднічук Володимир (викладач Огороднічук Н.П.), зайняв 1 місце.
  В 2012 році Огороднічук Володимир (викладач Огороднічук Н.П.),   брав участь в першому обласному конкурсі солістів-вокалістів імені Віталія Бобицького, де виборов 3 місце.
Переможець обласного конкурсу Володимир  Огороднічук

 В 2013 році в пісенному конкурсі «Юні голоси» учні вокального відділу посіли наступні місця:  Назарян Ані, Бражнікова Анна -  2 місце,  Огороднічук Наталія – 3 місце. До конкурсу учнів готувала викладач Огороднічук  Н.П.
   В 2014 році  у цьому ж конкурсі  учениці вокального відділу Огороднічук Наталія (викладач Огороднічук  Н.П.) та Кашевська Анастасія (викладач Дидич О.І.) зайняли 1 місця у своїх вікових категоріях.
Переможець міського пісенного конкурсу «Юні голоси» 
Кашевська Анастасія

 В 2014 році на обласному конкурсі хорових колективів хор молодших класів (керівник Федорова І.Ф. ) виборов  2 місце, а хор хлопчиків
( керівник Денисюк Г.М.) –  3 місце.
На даний час у Волинському державному училищі культури і мистецтв ім. І.Ф.Стравінського на хоровому відділенні навчається Буторіна Анастасія, а у Львівському державному музичному училищі ім. С.Людкевича здобуває фахову освіту керівника та диригента  хору Проскура Яна, Цап Ангеліна та Марцинюк Юлія .  


Немає коментарів:

Дописати коментар